KONST / Litografier / Färglitografi 13534609
nr 1353 4609
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, 6 st, Signerad, 99 upplaga. Motivet: 31x23 cm
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:31:31
10/10 15:23:36
Roberto Torregiani
Läs mer om Roberto Torregiani